מנעולן

מדריך פריצת דלתות שננעלו

זו אף פעם לא הרגשה טובה להיות נעול מחוץ לבית שלך, במיוחד כאשר יש לך עניינים דחופים לטפל בפנים. זה עשוי להיות הזמן לתעל את הסוכן הפנימי שלך וללמוד כיצד לעקוף דלתות נעולות.

הרגשנו שאנחנו רוצים להעשיר אתכם בכללי פריצת דלתות מכיוון שפריצת דלת לא חייבת להיות מסובכת, יקרה או גוזלת זמן.

זה תהליך שיכול להיות מהיר, יעיל, ועם הכלים והטיפים הנכונים, אפילו כיף לתרגל. בתור התחלה, בואו נצלול לתוך היסודות של פריצת דלת ואת הכלים שאתה צריך כדי להכניס את הרגל שלך לתוך הדלת.

פריצת דלתות

פריצת דלתות עשויה להיות נחוצה מסיבות שונות. כאשר זה הופך להיות בלתי נמנע, עליכם לשקול את סוג הדלת שאתם רוצים לשבור, שכן סוגים שונים של דלתות דורשים גישות שונות. בנוסף, תרצה לשאול את עצמך אם יש לך את הכלים הנכונים לביצוע המשימה.

פריטים נפוצים המשמשים לפריצת דלתות כוללים מוטות עורב, פטישים, גרזנים, אתי חפירה מתקפלים וכלים מרובים. כדי להימנע מפציעה בעת שבירת דלתות, חיוני להיות בקיאים בתהליך וללבוש ציוד מגן כמו כפפות ומשקפי מגן.

פריצת דלת נעולה

כאשר דלת נעולה ואין לכם מפתח, פריצתה היא הפתרון היחיד. פריצת דלת נעולה, לעומת זאת, היא תהליך מורכב הדורש תכנון מוקדם וכלים מיוחדים. ראשית, העריכו את חולשת הדלת על ידי הסתכלות על סוג המנעול, הצירים והדלת.

לאחר מכן בחרו את הכלי הנכון, שיכול לנוע בין מוט עורב לסט בחירת מנעולים, בהתאם לסוג הדלת. חשוב להיות זהירים כדי למנוע נזק לדלת וללבוש ציוד מגן כדי למנוע פציעות גוף.

פריצת דלת נטרקת

פריצת דלת נטרקת עשויה להיראות כמו משימה קשה, אבל זה יכול להיות פשוט אם אתה יודע מה לעשות. אחת השיטות הנפוצות ביותר היא להשתמש בכרטיס אשראי, אך זה כמעט ולא יעיל בדגמי דלתות חדשים יותר.

השיטה הטובה ביותר, במקרה זה, היא בדרך כלל לבעוט בדלת ליד או מתחת למנעול. רק הקפידו להימנע מפגיעה בבורג או בידית כדי למנוע נזקים למנגנון או למסגרת הדלת. עם זאת, זכרו תמיד להיות זהירים, שכן טריקת דלתות עלולה לגרום לשברים בלתי צפויים ברכיבי הדלת.

שבירת דלתות פנים

פריצת דלתות פנים היא מיומנות חיונית עבור משכירים ושוכרים. אם אתם צריכים לפרוץ דלת פנימית, זכרו שיש דלתות שקל יותר לשבור מאחרות.

המנעולים הנפוצים ביותר שתיתקל בהם הם ללא ספק מנעולי מורטיס, מנעולי צילינדר ומנעולים גליליים. מנעולי מורטיס נוטים להיות קשים יותר לפירוק מאשר סוגים אחרים של מנעולי דלתות פנים, אך בדרך כלל תוכלו לעבור אותם במאמץ מסוים.

מנעולים גליליים הם הקלים מכולם, נמצאים לעתים קרובות על דלתות חדר אמבטיה או חדר שינה, והם פשוטים יחסית לשבירה.

סוגים נפוצים של תקלות מנעולי דלתות

מנעולי דלתות יכולים להתקלקל מכל מיני סיבות. היכרות עם הסוגים השונים של מנעולי דלתות בשימוש יכולה לעזור לכם לאבחן ולטפל בכל בעיה גם כן. תקלות נפוצות כוללות בעיות עם המפתח לא עובד, מבוי סתום נדבק או לא מיושר, ברגים מבוי סתום לא מתפקדים כראוי, או תפס לא מתרחב במלואו.

ניתן להשתמש במגוון טכניקות תיקון או החלפת מנעולים כדי לטפל בבעיות אלו, בעוד שעדיף לפנות לעזרה של מנעולן מקצועי.

חשוב לציין כי לסוגי מנעולים שונים יש חולשות ספציפיות ובעיות תכופות. מנעולים מורטיסים נוטים בדרך כלל למפתחות שבורים, בעוד מנעולים צינוריים עשויים לעתים קרובות להיתקל בבעיות עם התפס. לברגים יש נטייה לסבול מבעיות החלקה מנותקות כשהם נשחקים.

הקפידו לבדוק את הבעיות של דגם הנעילה הספציפי איתו אתם מתמודדים, במיוחד כאשר אתם רוצים לתקן אותו בעצמכם

מתי יש להזמין מנעולן?

מספר מקרים ידרשו מכם לשכור שירות מנעולן. אם ננעלתם מחוץ לבית או לרכב, הגיע הזמן להזעיק עזרה. כאשר אתם מבחינים שמישהו התעסק עם המנעולים או המפתחות שלכם, עליכם להתייעץ גם עם מנעולן. תיקוני עשה זאת בעצמך הם מסוכנים ולא בטוחים.

זקוקים למנעולן מנוסה ומוסמך? בקרו באתר: https://igl-lock.co.il/

כדאי לקרוא למנעולן אם אתם מתאימים מנעולים פגומים או בלויים, ואם חסרים לכם הכלים או המומחיות הדרושים כדי לתקן את הבעיות.

מחירי פריצת דלתות

כאשר מדובר בהשלכות העלות של שכירת מנעולן, מספר גורמים נכנסים לתמונה. בדרך כלל, מנעולנים גובים דמי קריאה קבועים עבור שירותיהם, הנעים סביב ₪200-₪300.

לאחר מכן, העלות יכולה לנוע בין 200-500 ₪ לשעה או יותר, בהתאם לסוג העבודה שהם צריכים לבצע. גורמים נוספים המשפיעים על העלות כוללים את המרחק שהמנעולן צריך לעבור, מורכבות נושא המנעול, השעה ביום או בלילה וכל חלקי החילוף הדרושים. עם זאת, ישנם מנעולנים שמציעים הנחות, ותמיד עדיף לנהל משא ומתן על השירותים המשתלמים ביותר.

שאלות נפוצות בפריצת דלתות

הנה כמה שאלות הקשורות לשירותי פריצת דלתות ומנעולנות:

 • האם אני יכול לפרוץ את הדלת שלי ללא עזרה מקצועית?
  בעוד שפריצת דלת יכולה להיעשות ללא עזרה מקצועית, חשוב להיות זהירים ולוודא שאתם לא עוברים על החוק. כמו כן, עליכם לקחת בחשבון את הנזק הפוטנציאלי שעלול להיגרם לדלת ולסביבה, ולוודא שיש לכם את הכלים והציוד הדרושים לעבודה.

 • איך מוצאים מנעולן אמין?
  כדי למצוא מנעולן אמין, חשוב לבצע מחקר נכון מראש. תוכלו לבקש המלצות מחברים ובני משפחה, לקרוא ביקורות באינטרנט ולבדוק עם אגודות מנעולנים מקצועיות. כמו כן, חיוני לבקש הערכה בכתב לפני ביצוע כל עבודה, כדי למנוע עלויות בלתי צפויות.

 • האם כדאי לתקן מנעול שבור, או שפשוט צריך להחליף את הדלת?
  ההחלטה אם לתקן מנעול שבור או להחליף את הדלת לחלוטין תלויה בנסיבות. אם הדלת עצמה במצב טוב, ייתכן שיהיה משתלם יותר לתקן את המנעול הקיים. עם זאת, אם הדלת ישנה או פגומה באופן נרחב, ייתכן שיהיה הגיוני יותר להחליף את הדלת כולה.

יתרונות הלמידה כיצד לפרוץ דלת נעולה

לדעת כיצד לפרוץ דלת נעולה יכול להיות יתרון בדרכים הבאות:

 

 • מצבי חירום: למידה כיצד לפרוץ דלת נעולה יכולה להיות שימושית במצבי חירום שבהם אדם נמצא בסכנה וצריך להיכנס לחדר במהירות.

 • הפחתת עלויות: על ידי הבנה כיצד לפרוץ דלת נעולה, משכירים ושוכרים יכולים לחסוך בדמי מנעולן, במיוחד עבור בעיות קטנות שהם יכולים לתקן בעצמם.

 • אבטחה מוגברת: הבנה כיצד לפרוץ דלת נעולה יכולה לעזור לבעלי בתים ושוכרים לשפר את אבטחת הבית שלהם על ידי זיהוי נקודות התורפה של הדלתות שלהם.

 • שקט נפשי: הידיעה שיש לך את הכישורים לפרוץ דלת נעולה במקרה חירום יכולה לתת לך שקט נפשי וביטחון להתמודד עם מצבים כאלה כאשר הם מתעוררים.

נגישות